<oembed><version>1.0</version><provider_name>Ragnar St&#xE5;lskog</provider_name><provider_url>https://www.stalskog.se/fi/</provider_url><author_name>Lars</author_name><author_url>https://www.stalskog.se/fi/author/lars-nordback/</author_url><title>1-phase JK23-JK23V &#x2013; Ragnar St&#xE5;lskog</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="RXERzKut0x"&gt;&lt;a href="https://www.stalskog.se/fi/tuote/1-phase-jk23-jk23v/"&gt;1-phase JK23-JK23V&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.stalskog.se/fi/tuote/1-phase-jk23-jk23v/embed/#?secret=RXERzKut0x" width="600" height="338" title="&#x201D;1-phase JK23-JK23V&#x201D; &#x2014; Ragnar St&#xE5;lskog" data-secret="RXERzKut0x" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://www.stalskog.se/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.stalskog.se/wp-content/uploads/2022/05/jk23-jk23v1.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>159</thumbnail_width><thumbnail_height>405</thumbnail_height><description>1-Phase Earthing Device Ref. SS 428 91 01, EN 61230 Line clamp JK 23 and earth clamp JK 23 V are for connection to ball-bolts &#xD8; 20, T-bolts, bars 1-20 mm,</description></oembed>