Kontakta oss.

Fyll i formuläret nedan, så kontaktar vi dig så fort vi kan.

”Vi behandlar dina personuppgifter enligt gällande lagstiftning.
Läs mer om detta och om dina rättigheter på Företaget / Policy”

RAGNAR STÅLSKOG AB

Box 701
194 27 Upplands Väsby

Besöks-/godsadress:
Instrumentvägen 6
194 51 Upplands Väsby

Tel: 08-594 211 80
E-post: rs@stalskog.se

Här hittar du våra kontakt uppgifter

Personal

Steffen Kriebel

Verkställande direktör
Tele växel: 08-594 211 80
E-post: steffen.kriebel@stalskog.se

Jakob Söderström

Försäljningschef
Direkt tel: 08-506 531 94
Mobil: 070-649 68 10
E-post: jakob.soderstrom@stalskog.se

Johan Stålskog

Koordinator
Tel växel: 08-594 211 80

Peter Sundkvist

Försäljning
Direkt tel: 08-594 211 82
Mobil: 073-474 79 09
E-post: peter.sundkvist@stalskog.se

Lars Nordbäck

Försäljning
Direkt tel:  08-594 211 83
Mobil: 070-212 12 75
E-post: lars.nordback@stalskog.se

Chrisopher Wikner

Teknisk Expert/Tekniskt säljstöd
Direkt tel: 08-594 211 81
Mobil: 072-092 83 55
E-post: christopher.wikner@stalskog.se

International Sales

Direkt tel:  08-594 211 80
E-post: rs@stalskog.se

Alexandra Stålskog

Inköpsansvarig
Direkt tel: 08-594 211 86
Mobil: 072-050 99 73
E-post: alexandra.stalskog@stalskog.se

Jörgen Hilke

Produktionsansvarig  
Direkt tel: 08-594 211 87
E-post: jorgen.hilke@stalskog.se

Christian Ingelman

Service koordinator / Besiktning
Direkt tel: 08-506 531 91
Mobil: 070-101 10 35
E-post: christian.ingelman@stalskog.se

Martin Sjöwall

Besiktning
Direkt tel: 08-506 531 95
Mobil: 072-092 83 56 
E-post: martin.sjowall@stalskog.se

Jan Pettersson

Besiktning, extern
Direkt tel: 08-506 531 93
Mobil: 070-329 29 45
E-post: jan.pettersson@stalskog.se

Lotta

Ekonomiansvarig
Direkt tel: 08-506 531 92
E-post: lotta.nerelius@stalskog.se

Anna Vestin

Administrativassistent
Direkt tel: 08-594 211 88
E-post: anna.vestin@stalskog.se

Matilda Kriebel

Kvalitetskoordinator
Direkt tel: 08-506 531 90
E-post: matilda.kriebel@stalskog.se